Sławinek

PLACKARNIA (Sławinek)
Lublin, ul. Bohaterów Monte Cassino 14

002PLACKARNIA – przyjazna rodzinie, przyjazna dzieciom, przyjazna młodzieży i studentom. Jesteśmy z Państwem od lutego 2000 roku w lubelskiej dzielnicy Sławinek przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 14 i zapraszamy codziennie w godzinach: pon-czw: 10.00–22.30 • pt-sob: 10.00–23.30 • niedziela: 11.00–22.30. W ciągu kilku lat istnienia PLACKARNIA zasłynęła jako jedna z najbardziej lubianych lubelskich restauracji, która dba o komfort i zadowolenie swoich Gości. W dwukondygnacyjnym lokalu oddajemy do Państwa dyspozycji dwie sale: salę kominkową, kameralną salę bankietową.

Wejdźmy do sali kominkowej, którą zdobi specjalnie zaprojektowany włoski kominek. Gdy podczas długich zimowych wieczorów zapragną Państwo poczuć rodzinną magię ognia i ciepła, usiądźcie tu i delektujcie się aromatem potraw i blaskiem płonących świec. W tym wyjątkowym miejscu zaprojektowanym we włoskim klimacie, z malowidłami bezpośrednio na tynkach, pełnym kwiatów i bibelotów, nasi Goście zostawili już wiele miłych wspomnień. A nasza sala żyje ich radością.

007

Przejdźmy do sali bankietowej. Przeznaczyliśmy ją do organizowania zamkniętych imprez okolicznościowych. Cała zostła wykonana z ciepłego w swej barwie drewna sosnowego, aby zapewnić naszym Gościom niepowtarzalną atmosferę rodzinnych bądź firmowych przyjęć. Co roku odbywają się tu nie tylko komunie, chrzciny, ale także zabawy sylwestrowe.

Menu PLACKARNI to przede wszystkim pożywna i zdrowa włoska kuchnia, która oprócz polskiej cieszy się największym uznaniem nie tylko Lublinian. Nasi kucharze co dzień przygotowują bogaty wybór sałatek, past i przede wszystkim pizz. Ale podczas imprez oferujemy wyjątkotkowe menu uwzględniające dodatkowe życzenia naszych Gości. Znajdą w nim Państwo nie tylko dania włoskie, ale też tradycyjne cordon bleu i de volaille czy wykwintnego płonącego indyka faszerowanego w całości i sznycel po królewsku.

A może wolicie Państwo zjeść smaczny posiłek we własnym domu? PLACKARNIA, a wcześniej Pizzeria Nirvana od początku swego istnienia przyjmuje zamówienia telefoniczne i dowozi dania na terenie całego miasta.

…więcej zdjęć w Galerii