Czuby

001-2PLACKARNIA (Czuby),
Lublin, ul. Bursztynowa 17

Nasza PLACKARNIA przy ul. Bursztynowej znajduje się blisko Ciebie – w centrum jednego z najładniejszych lubelskich osiedli mieszkaniowych. Nie musisz już jeździć do śródmieścia, żeby spotkać się z przyjaciółmi i miło spędzić czas przy posiłku.

03Zapraszamy do środka! Może właśnie wracasz z pracy i chcesz przegnać zmęczenie filiżanką aromatycznej kawy? Nasz bar jest do Twojej dyspozycji. Możesz też zamówić piwo lub wino prosto z beczki. Zwłaszcza bogaty wybór win jest wizytówką naszego lokalu. Bo jaki inny trunek lepiej pasuje zarówno do pożywnej pizzy, jak i do lekkiej sałatki?

Masz wolne popołudnie lub wieczór? Zapraszamy do stolika. Nasze menu to pożywne i zdrowe dania kuchni włoskiej oraz polskiej. Kucharze co dzień przygotowują bogaty wybór sałatek, makaronów, placków ziemniaczanych i pizz. W karcie znajdziesz wiele smaków na każdą porę i okazję, a delikatny, stonowany wystrój naszego wnętrza uprzyjemnią Ci posiłek. O Twoje zadowolenie postara się również miła obsługa, zaś przystępne ceny zadowolą także Twój portfel.

 

…więcej zdjęć w Galerii