Czechów

016PLACKARNIA (Czechów)
Lublin, ul. Kurantowa 4b (Braci Wieniawskich przy Aldiku)

Czy wracasz z pracy, czy z zakupów na osiedlu - PLACKARNIA jest zawsze blisko Ciebie. Nasz lokal na Czechowie znajduje się w centrum dzielnicy, w sąsiedztwie targu i Aldika przy ul. Braci Wieniawskich. Gdy do śródmieścia kawał drogi - do nas tylko dwa kroki.
005U nas poczujesz się jak u siebie w domu. W ciepłym i przyjaznym wnętrzu i lunch, i obiad, i "mała czarna" smakują o wiele lepiej. Suknie i krawaty niekonieczne, o dobry humor i miły uśmiech zadba sympatyczna obsługa lokalu. Polecamy szczególnie nasze cenione w całym Lublinie pizze, sałatki i wino prosto z beczki.
Plackarnia to miejsce, w którym zawsze czujesz się dobrze. Możesz do nas wpaść w ciągu dnia jak do znajomych, umówić się tu wieczorem z przyjaciółmi albo przyjść w niedzielę z całą rodziną. Nasze dania zawsze będą tak samo smaczne i przygotowane specjalnie dla Ciebie. Jeśli zechcesz, siedząc przy barze, zobaczysz, jak kucharz przygotowuje Twoją pizzę i wkłada ją do pieca.
004Dla dorosłych, dla dzieci - PLACKARNIA dla całej rodziny. Kiedy Ty masz ochotę odpocząć chwilę przy stoliku, Twoje dziecko będzie mogło się pobawić w kąciku dziecięcym, a latem w ogródku. A może chciałbyś urządzić u nas urodziny, przyjęcie komunijne albo inną uroczystość? Wtedy cały nasz lokal będzie tylko do Twojej dyspozycji, a specjalne menu dostosujemy do Twoich wymagań.
Jeśli wolisz zjeść naszą pizzę lub makaron u siebie w domu, zadzwoń do nas. Bezpłatnie realizujemy zamówienia na terenie prawie całego miasta.
PLACKARNIA – Twoja Pizza z miasta Lublin

021

…więcej zdjęć w Galerii