NOWA karta lojalnościowa

Nowe jest lepsze od starego :)

Od 7 grudnia wprowadzamy nowy system kart lojalnościowych dla klientów Plackarni.
Będą one zastępowały dotychczasowe karty wydane w latach wcześniejszych. Ważność kart plastikowych wygaśnie ostatecznie 31 stycznia 2020 roku. Nowe karty będą bardziej funkcjonalne. Po każdej transakcji do karty zostaną doliczone punkty, które będą się zamieniały na kupony rabatowe.

Skąd ją pobrać?

Nowe karty będą dostępne tylko w wersji elektronicznej przez aplikację fCards, która jest zarówno na telefony z Androidem jak i iOS. Aplikację tę można pobrać z App Store oraz GooglePlay.

 

1280px Download on the App Store Badge svg 800px Get it on Google play svg

 

 

screen 0screen 01screen 0

 

Po zainstalowaniu aplikacji należy utworzyć nowe konto, a w kolejnym kroku zarejestrować nową kartę skanując poniższy kod QR. Kod ten znajduje się także na paragonach wydawanych w sieci restauracji Plackarnia.

 

screen 0screen 0screen 3

 

kod

 

Jak to działa?

Karta jest personalizowana i będzie służyła zarówno do zamówień: na miejscu,  online poprzez danienazawolanie.pl oraz telefonicznych - wówczas podajemy ostatnich 5 cyfr kodu kreskowego karty. Użycie karty daje nam na starcie rabat 5%, dodatkowo każda złotówka przeliczana jest na punkty. 1 zł => 1 pkt, a 100 pkt => to rabat 7 zł. Rabaty można sumować i wymieniać na kupony generowane automatycznie w aplikacji. Dla posiadaczy kart będą również tworzone promocje dostępne tylko w tym systemie.

Na kartę nie będziemy dodawali dań z promocji. Dlaczego?… bo promocje nie mogą się sumować! 

 

Problemy z funkcjonowaniem karty prosimy o zgłaszanie pod email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.