zamow online

tele 02 tele 02 tele 03 tele 04 tele 01

PLACKARNIA (Sławinek)
Lublin, ul. Bohaterów Monte Cassino 14

002PLACKARNIA – przyjazna rodzinie, przyjazna dzieciom, przyjazna młodzieży i studentom. Jesteśmy z Państwem od lutego 2000 roku w lubelskiej dzielnicy Sławinek przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 14 i zapraszamy codziennie w godzinach od 10 do 23. W ciągu 5 lat istnienia PLACKARNIA zasłynęła jako jedna z najbardziej lubianych lubelskich restauracji, która dba o komfort i zadowolenie swoich Gości. W dwukondygnacyjnym lokalu oddajemy do Państwa dyspozycji trzy sale: salę kominkową, salę bilardową i kameralną salę bankietową.

Wejdźmy do sali kominkowej, którą zdobi specjalnie zaprojektowany włoski kominek. Gdy podczas długich zimowych wieczorów zapragną Państwo poczuć rodzinną magię ognia i ciepła, usiądźcie tu i delektujcie się aromatem potraw i blaskiem płonących świec. W tym wyjątkowym miejscu zaprojektowanym we włoskim klimacie, z malowidłami bezpośrednio na tynkach, pełnym kwiatów i bibelotów, nasi Goście zostawili już wiele miłych wspomnień. A nasza sala żyje ich radością.

007Teraz zapraszamy Państwa na piętro do sali bilardowej, którą w znacznej części wypełnia drewniany stół bilardowy. Został wykonany na indywidualne zamówienie z drewna czereśniowego i pokryty harmonizującym z jego barwą zielonym płótnem. Jeśli postawimy jeszcze obok lampkę czerwonego wina, powstanie idealny klimat do radosnej, przyjacielskiej rywalizacji.

Na razie pozostawmy lekki stukot zderzających się bil i przejdźmy do znajdującej się naprzeciwko sali bankietowej. Przeznaczyliśmy ją do organizowania zamkniętych imprez okolicznościowych. Cała zostła wykonana z ciepłego w swej barwie drewna sosnowego, aby zapewnić naszym Gościom niepowtarzalną atmosferę rodzinnych bądź firmowych przyjęć. Co roku odbywają się tu nie tylko komunie, chrzciny, ale także zabawy sylwestrowe i wesela.

026Menu PLACKARNI to przede wszystkim pożywna i zdrowa włoska kuchnia, która oprócz polskiej cieszy się największym uznaniem nie tylko Lublinian. Nasi kucharze co dzień przygotowują bogaty wybór sałatek, past i przede wszystkim pizz. Ale podczas imprez oferujemy wyjątkotkowe menu uwzględniające dodatkowe życzenia naszych Gości. Znajdą w nim Państwo nie tylko dania włoskie, ale też tradycyjne cordon bleu i de volaille czy wykwintnego płonącego indyka faszerowanego w całości i sznycel po królewsku.

A może wolicie Państwo zjeść smaczny posiłek we własnym domu? PLACKARNIA, a wcześniej Pizzeria Nirvana od początku swego istnienia przyjmuje zamówienia telefoniczne i dowozi dania na terenie całego miasta.

…więcej zdjęć w Galerii

lokale

Dominika Figurska pomaga